Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Tenbihül Gafilin Bostanül Arifin

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

992 sayfa 17x24 cm
450,00 TL
350,00 TL
%22,2

Tenbihül Gafilin Bostanül Arifin


YAYINEVİNİN ÖNSÖZÜ

Elhamdü lillâhi Rabbi'l-Âlemîn. Ve'l-âkıbeti li'l- müttekîn. Ve's-salâtü ve's-selâmüalâ Rasûlinâ Muhamme- din ve alâ âlihi ve sahbihi ecmaîn.

Kâinât'ı Yaradan, kullarına acıyan, bizlere de Yayınevi olarak Müslüman kardeşlerimize hizmet etme imkânını ve­ren Rabbimize, gökteki yıldızların ve yeryüzündeki bütün zerrelerin sayısınca hamd ederiz.

Yaratılmışların en üstünü, bütün varlıkların yaradılış sebebi, Allah'ın Rasûlü Muhammed Mustafâ salla'llahu aleyhi ve sellem Efendimize salât ve selâm ederiz. Ayrıca, Sahâbe-i Kirâm'a ve Ehl-i Beyt'e de salât ve selâm ederiz.

Anadolu'nun "Ebedî Türk Yurdu" ve "İslâm diyân" olma­sında en çok emeği bulunanlar, Semerkand, Buhârâ ve Ho­rasan gibi yerlerde yetişmiş olan "Alp Erenler" ve "Gâzî Der- vişân' lardır. Müslüman Türk çocukları bunun farkındadır.

Bize, Müslümanlığı da bu "Ulu"lar öğretti. Hâlâ da onlar öğretmeye devam ediyorlar. Cümlesini minnet ve takdirle anıyoruz. Rûhlan şâd olsun.

Bu kutlu kişilerin içinde ve bize mürşidlik edenlerin ba­şında da Ebu'l-Leys SEMERKANDÎ Hazretleri bulunuyor.

SEMERKANDÎ Hazretleri Hicrî 373, Milâdî 983 yılında vefât etmiştir.

Müfessir, fakîh, mutasavvıf, muhaddis ve büyük ahlâk âlimi olan' SEMERKANDÎ Hazretlerinin bütün İslâm âlemin- ce bilinen, sevilen, beğenilen ve usanmadan okunan TENBÎHU'L-GÂFİLÎN ve BOSTÂNÜ'L-ÂRİFÎN isimli eserlerini aynı isimle neşir imkânı bulduğumuz için Cenâb-ı Hakk'a hamdediyoruz.

SEMERKANDÎ Hazretlerinin diğer eserlerini de Türkçe olarak neşredebilmek arzusu ile Cenâb-ı Allah'ın rızâsına nâil olmak niyâzımızdır.

Gayret bizden, tevfik Allah'tandır.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduTenbihül Gafilin Bostanül Arifin
MarkaGayem Yayın dağıtım
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.