Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Tecvidli Kur an ı Kerim Rahle Boy 636 sayfa 19X28 cm

Fiyat:
450,00 TL
İndirimli Fiyat (%15,6) :
380,00 TL
Kazancınız 70,00 TL
Havale / EFT:
364,80 TL
72,20 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Tecvidli Kur an ı Kerim Rahle Boy 636 sayfa 19X28 cm


ORTA BOY TECVİD' Lİ YASİN KİTABI ve ELİF BA ÖĞRENME DVD' si HEDİYE


SATIR ARASI TECVİD KAİDELİ ve TEVCİD ACIKLAMALI KUR'AN-I KERİM

Hediye 1- Kitap: Tecvidli Elifba ve Namaz Hocası Sureler ve Dualar Renkli Kuşe Kağıt Resimli 
Hediye 2-  DVD :  Kuran ve Tecvid Öğretmeni DVD'si Hediye
Bilgisayarda Hazırlanan Çok Kolay Okunabilen Hat... 
Artık Kuran-ı Kerimi Tecvid Kaideleriyle Çok Rahat Okuyabileceksiniz.
Kağıt Türü : Göz Yormayan Şamua Kağıt

Her dilin kendine mahsus bir öz lehçesi vardır. Arapça'nın da en güzel lehçesi kuran-ı kerim lehçesidir. Kelimelerin şekil ve yapısı , mahreç ve telaffuzu ile benzeri olmayan bir güzelliğe sahiptir. bu güzelliklerden biri de tecvid kaideleri ile okunmasıdır. kuran-ı kerim'in bir ayetinde rabbimiz Celle Celalühü şöyle buyurur:

"Kuranı açık açık, tane tane tertil ile oku" (Müzzemil suresi;)

 Ahnek ve nizam manasına gelen tertil burada "Her harfin hakkını vermek ve acele etmeden okumak" şeklinde izah edilmektedir. Hz. Ali (Radıyallahü anh Efendimizin ifadesiyle "Harflerin tertili: her harfin hakkını vermek ve durak yerlerini bilmektir."
Kuranı Kerim-i Okuyanlara büyük kolaylık sağlayacak olan bu çalışma şu özelliklere sahiptir.
- Tecvid'in bütün kaideleri katagoriler halinde ele alınmıştır. ve her katagori ayrı renk ile renklendirilmiştir.
-Her rengin ne anlama geldiği, sayfanın alt tarafında kısa isimleriyle belirtilmiştir.
-Tecvid kuralları geçiş hali düşünelerek uygulanmıştır.
Hatadan münezzeh olan Allah'ımızın kusurlarımızı bağışlamasını diler büyük ölçüde istifade edilmesini yine rabbimizden niyaz ederiz.


Diğer Özellikler
Stok KoduTecvidliAKTİF
MarkaAktif Pazarlam
Stok DurumuVar
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.