Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Resulullahın Dilinden Surelerin ve Duaların Esrarı Hikmeti Fazileti

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SURELERİN VE DUALARIN ESRARI , HİKMETİ, FAZİLETİ
ARİF PAMUK  PAMUK OFSET


13,5 X 19,5 cm. Roman Boy Ciltli Sert Kapak  656 sayfa


  KİTABIN KONUSU:  Sureler ve dualarla alakalı,  Arif Pamuk’un kaleminden çok değerli Arapça ve Osmanlıca kaynaklar taranarak hazırlanmış çok özel bir eser. Eminiz bu eseri elinizden düşüremeyecek, çok yakınlarınıza da tavsiye edeceksiniz.

   KİTABIN ÖZETİ: Tefsir-i Kurtubi, Tefsir-i İbn-i Kesir, Et-Tacü’l Ehadis, Riyazü’s- Salihin, Levakıkü’l Envar, Tezkiratü Ülul Elbab, Basiyratü’s-Salikıyn, Haziynetü’l Esrar, Ed-Dürrü’n Nazıym, Kitabül Fevaid, Tefsir-i Savi, Hadimi, Tefsir’i Nişaburi, Kenzüd Dekaik isimli 14 adet eserden derlenerek ve özenle tercüme edilerek sunulmuş bir hazine…

KİTAP HAKKINDA ŞAHSİ GÖRÜŞLER: Çeşitli kaynaklardan özenle biraraya getirilerek hazırlanan bu kitap, tam bir başucu kitabı olmaya aday. Peygamberimiz (s.a.v.) “Evinizde Kur’an’ı Kerim’i çok okuyun. İçinde Kur’an okunmayan evin hayır ve bereketi azalır, şerri çoğalır. Uğursuzluğundan içinde bulunanlara dar gelmeye başlar.” buyurmuşlardır.
      Dua ile açılan kapıdan daha genişi yoktur bu dünyada. Kalpten, gönülden yapılan dua sözlerin en güzelidir. En güzel haller duayla gelir. Ama bir de öyle dualar vardır ki tesiri yüksek ve o derdin devası olacak…
       Kitapta o kadar çok sure ve duanın faziletine yer verilmiş ki maalesef hepsini burada yazmam mümkün değil. Fatiha, Bakara, Al-i İmran, Nun, Hakka, Mearic, Nuh, Tatfiyf, Maide, Nisa, En’am,Hud, İsra, Yusuf, Tevbe, Enbiya, Secde, Yasin, Fetih, Duhan, Vakıa surelerinin faziletleri, Sara ve deliliğe karşı okunacak dua, Şifa ayetleri, Dilek ve Hacet duaları, Esma-i Hüsna ve okunması gereken adetler, Tespihler, Salavat-ı Şerifeler, Unutkanlık için, Diş ağrısı için ve daha pekçok şifa duası. Kitabın son kısmında Namaz hocası, 32 farz, İsm-i Azam duası, Tevbe İstiğfar, Zikrin faydaları, 54 farz yeralıyor.
      İhtiyacınız olan tüm dualar, Arapça yazılımı, Türkçe okunuşları, manaları ve hangi durumlarda okunması gerektiği ile ilgili tüm bilgileri içeren dolu dolu sayfaları ile kitaplığınızdaki yerini almayı bekliyor. Dostlarınıza, evlatlarınıza hediye edebileceğiniz her evde bulunması gereken bir eser.

Dualarınızın kabul olması dileklerimle…
Diğer Özellikler
Stok KoduHK-PDua032
MarkaPamuk Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.