Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Mevlüt Törenlerinde hediye Yasin kitabı okumak ve Yasin kitabi dağıtmak toplumumuzda güzel bir gelenek haline gelmiştir. Yasin cüzü mevlüt törenleri, cenaze mevlüdü, 40 bebek mevlüdü, sünnet mevlüdü ve ceşitli cemiyetlerde çokça dağıtılıp okunmaktadır. Bunların başında 41 yasin ev mevlüt lerinde her evde bulunması gereken kitaptır. Bu sebeple çok sayıda toplu Yasin kitabı nı, toptan Yasin kitabı nı bulmak birçok kişi için zor olabilir. Biz sizin için www.hesaplikitap.com olarak toptan Yasin kitabı mevlüt hediye setleri ni en hesaplı ve ucuz fiyat kaliteli bir şekilde temin ediyoruz. Her boy ve ölçülerdeki Yasin cüzlerini (cep boy Yasin kitabı – çanta boy Yasin kitabı – orta boy Yasin cüzü) Yasin kitaplari ve mevlüt hediyesi kategorilerimizde bulabilirsiniz.
Ayrıca isme özel Yasin kitabi, isim baskılı Yasin kitabı da özel olarak yapmaktayız. Bu ürünler kişiye özel olarak özenle ve birinci sınıf işçilikle hazırlanmaktadır. İsme özel Yasin kitapları kadife kaplı Yasin, suni deri yaldız baskılı sert kapak Yasin olarak hazırlanmaktadır.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Elmalı Hamdi Yazır Mealli
35,00 TL
24,00 TL
%31,4
16x24 cm 80 sf.
50,00 TL
30,00 TL
%40
Elmalı M. Hamdi Yazır Mealli
85,00 TL
60,00 TL
%29,4
Orta boy 16x24cm 80 sayfa
30,00 TL
20,00 TL
%33,3
Orta boy 16x24cm 80 sayfa
30,00 TL
20,00 TL
%33,3
Bu kategoride toplam 329 ürün listeleniyor.
Mevlid cemiyetleri çok uzun zamandır kültürümüzde yeralır. Bu sayede mevlüt törenlerin de insanlar hem Kur'an ı Kerim okurken hem de birlikte zaman geçirirler. Yeni doğanlar, sünnet törenlerinde, cenaze merasimlerinde ve çeşitli pek çok sebepler için mevlüd okutulmakta. Eskiden mevlüt okutulurken insanlar gelen misafirlerine hediye olarak yalnızca şeker verirlerdi. Mevlid yaptırmak istediği zaman istedikleri mevlid paketi satın alarak gelen misafirlerine hem unutulmaz hem de işe yarar bir hediye vermek istedikleri zaman bu isteklerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Mevlid paketleri, mevlüt hediyeleri ağırlıklı olarak bebekler için satın alınıyor gibi görünse de birbirinden farklı mevlüd konuları için de bu paketler arasından seçimlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Bu aşamada önemli olan şey hangi mevlüt paketini seçmeleri gerektiğine karar vermeleri. hesaplikitap.com üzerinden seçim yapılma imkanı bulunmakta. Dolayısıyla insanlar bu paketlerin içeriklerini inceleyerek bunlar arasından kendilerine en uygun olduğuna inandıklarını istedikleri sayılarda kolaylıkla ve en uygun fiyatlara satın alma imkanına da erişmiş olacaklar.
Eğer istenirse çocuğun cinsiyetine göre özel olarak Yasin kapağı ve tespih rengini seçilmektedir. Mor, pembe, yeşil, kahve, mavi, bordo gibi renk seçeneklerine sahip olan bu paketlerde tespih de yine aynı şekilde istenilen renklerdedir. Bu tarz paketlerde mutlaka istenilen renklerin belirtilmesi gerekmektedir.
Böylece insanlar sevdiklerine unutulmaz bir hediye vermiş oluyorlar. Kişiye özel mevlüt paketi seçeneklerinden biri olan kadife Yasin cüzü ise bordo, gri, gold, lila, fuşya, siyah, pembe, yeşil, mavi ve krem renginde hazırlanabilmektedir. Bu parçalar diğerlerine nazaran sipariş üzerine üretilmektedir. Bundan dolayı kargoya teslimat süresi 3-4 günü bulmaktatır. Bundan dolayı da sipariş öncesinde süre göz önünde bulundurulmalı ve buna göre işlemler yapılmalıdır. Böylece isteyen herkes mevlid okuttuktan sonra sevdikleri kişilere tam anlamıyla istedikleri tarzdaki hediyeleri sitemiz üzerinden seçerek gönül rahatlığı ile ulaştırma imkanına erişmiş olacak.

Mevlüt hediyeleri doğum günü, düğün ya da vefat mevlüdü  için insanların bir araya gelerek dua amaçlı okunan mevlütlerde dağıtılan hediyelerdir. Bu mevlütlerde kalabalık insan topluluklarına başta Yasin suresi ile birlikte çeşitli sure ve dualar okunur. Bu tür mevlütlerin sonunda yani yiyecek ve içecek ikramlarından sonra dua için gelen misafirlere çeşitli hediyeler dağıtılır.
Mevlüt hediyeleri genellikle bir anı bırakarak uzun süreler boyunca saklanabilen hediyeler olmaktadır. Çeşitli şekillerde çeşitli ürünleri içinde barındıran bu hediyeler genellikle mevlüt okunan olayla ilişkili hediyeler olabilmektedir.
Yeni doğan bebeğin sağlığı ve ailenin huzuru için doğumdan 40 gün okunan mevlütte mevlüt hediyeleri kullanılabilir.
Yeni ölmüş merhum yada merhumenin günahlarının affı ve kabirdeki sualinin daha kolay geçmesi için okunan mevlütlerde bu hediyelikler kullanılabilir.
Düğün yada kına organizasyonları için yeni evlenen çiftlerin aile bağlarının bir ömür boyu sürmesi için okunan mevlütlerde bu hediyeler kullanılabilir.
Bu hediyelikler ile sizi iyi gününüzde ve kötü gününüzde asla yalnız bırakmayan sevdikleriniz ve dostlarınız için sizden güzel bir anı bırakmak amacıyla bu hediyeliklerden faydalanabilirsiniz. Bu hediyeliklerin üzerinde isim yazabilme şansı olduğu için isim yazdırarak kalıcı ve hatırlatıcı bir hediye almış olacaksınız.
Çoğunlukla okunan mevlütlerde Yasin kitabı hediye edilmektedir. Yasin kitabı ile birlikte tespih set halinde hediyelik bir tül içinde sunularak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bir diğer vazgeçilmez seçenek olan mevlüt hediyeleri mevlüt şekerleridir. Mevlüt şekerleri şeker külahı ile birlikte sunulmaktadır. Bu külahları çeşitli renklerde ve süslemeler bulabilme imkanınız vardır.
Doğum mevlütleri için genellikle mavi ya da pembe, ölüm mevlütleri için siyah yeşil bordo  renk ve en son olarak düğün ya da kına organizasyonlarında dağıtılmak istenen hediyelikler ise kırmızı renkte bulunmaktadır. Okunan mevlütün amacı ne ise ona uygun hediyelikler seçilmesinde fayda olacaktır. Genel olarak bir seçim yapmak istiyorsanız Yasin kitapları tüm mevlütler için güzel bir mevlüt hediyeleri seçeneklerinden olacaktır.
Mevlüt hediyeleri için çok fazla bir bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Oldukça uygun fiyatlar içermesi sebebiyle bütçenizi zorlamadan sevdiklerinize hediyeler alabilmeniz mümkündür. Çoklu siparişlerinizde sizi ve bütçenizi yormayan fiyatlarla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. İster set halinde istek tekli parçalar halinde hediyeliklerinizi seçin oldukça uygun fiyatlar ile karşılaşacaksınız.
Hem uygun fiyatlarda hem de sevdiklerinizi mutlu edebilmek ve kendilerini değerli hissetmeleri için uygun olan hediyelikler karşılıklı mutlu olmanızı sağlayacaktır. Sizleri özel günlerinizde yalnız bırakmayan ve hep yanınızda olan dostlarınız ve sevdikleriniz için her an sizi hatırlamalarını ve anmaları için bu özel hediyelerden yararlanabilirsiniz. Sizin için unutulmaz sevdikleriniz için ise eşsiz bir hediye olacaktır.


 
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.