Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Karakterim Gelişiyor Eğitim Seti 5 Yaş

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Karakterim Gelişiyor Eğitim Seti 5 Yaş

 Yazar : Lale Süphandağı - Ayşegül Sürüm
 Yayıncı : Uysal Yayınevi

Barkod    : 9789752622036
Yayın Tarihi    : 2019-09-06
Yayın Dili    : Türkçe

Sayfa Sayısı    : 512
Kapak    : Karton
Kağıt    : 1.Hamur
Boyut    : 19 X 27 cm


Karakterim Gelişiyor Eğitim Setinde, farklı etkinlik sayfaları ile çocuklarımızın gelişim alanlarını destekliyoruz.

*Karakter çalışmaları *Ses çalışmaları
*Çevremi keşfediyorum *Sayılarla mutluyum
*Deneyler *Atalarımdan öğreniyorum
*Fark bulma *Eşleştirme
*Sıralama *Çalışmaları
*Gördüklerimi anlatıyorum *Belirli günler ve haftalar
*Fen ve doğa etkinlikleri *Gezi-Gözlem
*Dikkat Çalışmaları *Görsel algılama
*Sanat etkinlikleri *Problem çözme
*Kavram çalışmaları *Drama çalışmaları

Bu set, 64 sayfalık 8 kitaptır. Sette kitaplar ile birlikte hediye olarak;

* Boy - kilo grafiği
* Karne ve Diploma
* Gözlem ve Gelişim Dosyası
* Eğitim CD'si, verlilmektedir.


Çocuğun gelişiminde önemli olan KARAKTER ÇALIŞMALARI, evrensel değerlerden yola çıkılarak Sevgili Peygamberimizin
Hadisi Şeriflerinin ışığında çocuklarımızın anlayacağı ve hayatlarında uygulayabilecekleri şekilde hazırlanmıştır.
Karakter çalışmalarında 80 hadisi şeriften faydalanılmıştır.

KARAKTER / KİŞİLİK

Sınıf, öğrencilerin gürültüsüyle sallanırken sert görünümlü öğretmen kapıda beliriyor ve içeri giriyor. Tahtaya tebeşirle bir (1) rakamı çiziyor.
Bakın diyor; Bu, karakter/kişiliktir. Hayatta sahip olabileceğimiz en değerli şey. Sonra birin (1)in yanına (0) koyuyor.
Bu başarıdır. Başarılı bir kişilik biri (1)i (10) yapar. Bir sıfır (0) daha. Bu tecrübedir, on (10) iken yüz (100) olursunuz.
Sıfırlar böyle uzayıp gidiyor. Yetenek disiplin sevgi, başarı, öz güven. Eklenen her yeni sıfırın (0)ın kişiliği on (10) kat zenginleştirdiğini anlatıyor öğretmen.
Sonra eline silgiyi alıp en baştaki (1) biri siliyor. Geriye bir sürü sıfır kalıyor. Hoca şu unutulmaz sözü söylüyor: Kişiliğiniz yoksa öbürleri hiçtir.
Evet! Değerli Eğitimciler, Kıymetli Anne ve Babalar
Bize paha biçilmez değerde emanet edilen çocuklarımızın önce kişisel gelişimlerini sağlıklı bir biçimde tamamlamalarını sağlamalıyız.
Bu, eğitimciler ve ebeveynler olarak en önemli sorumluluklarımızdan biridir. Bizler Karakterim Gelişiyor Eğitim Seti ile bu önemli görevimizi yerine getirmek için gayret gösterdik.
Bundan önce yayınlanmış olan okul öncesi (eğitim) setlerinde, öncelik akademik bilgilere verilirken, Karakterim Gelişiyor Eğitim Setinde ise kişisel gelişime ağırlık verilmiştir.
Atalarımızın bilgece ifade ettikleri gibi ağaç yaşken eğilir sözünden hareket ettik. Ve iş işten geçmeden canımızla, yüreğimizle büyüttüğümüz çocuklarımızın topluma faydalı bireyler olabilmeleri için vaktinde yapılması gerekenleri özenle ele almaya çalıştık.
Sizler de eğitim setimizi incelerken, göreceksiniz ki, çocukların gelişimini her yönden destekliyor, onlara bulundukları zaman ve zeminde mutlu olmanın yollarını öğretiyoruz.
Bu anlamda diyebiliriz ki bu set takip edildiğinde gün gün çocuklarınızdaki olumlu gelişmeleri görecek, belki zaman zaman farkında olmadan yaptığınız yanlış davranış ve sözlerinizden dolayı çocuklarınız tarafından uyarılacaksınız.
Söz gelimi yardıma ihtiyacı olan komşunun yardımına koşmayı bir görev olarak hatırlatacak sizlere. Selamlaşmanın, hediyeleşmenin, doğruluk ve dürüstlüğün ne kadar büyük bir erdem olduğunu anlatacak.
Okul öncesi dönemde ki, çocukların karakter yapılarının olumlu yönde gelişmesine destek olan bu set, aynı zamanda çocuklarınızı öğrenmeye motive etmek, öz güven kazandırmak, iletişim becerilerini geliştirmek ve gelecek akademik hayatlarında başarı ile öne çıkmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
Karakterim gelişiyor eğitim seti, okul öncesi eğitiminin temel ilkeleri ve MEBin yeni programındaki amaç ve kazanımları dikkate alınarak hazırlanmıştır.
High/scope, Çoklu Zeka Programı ve Fastrackids programlarından yararlanılarak hazırlanan Karakterim Gelişiyor Eğitim Seti, 64 sayfalık 8 kitaptan oluşuyor.
Derslerin, İnteraktif ortamda sunulması, öğrenmeyi çocuklara daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirmesi düşünülerek eğitim seti multimedya cd olarakta verilecektir. Eğitimciler için eğitim setinin elektronik ortamda verilmesi büyük kolaylık sağlayacaktır.
Karakterim Gelişiyor Eğitim Setinde ayrıca, Ekonomi, Biyoloji, Amaç ve Yaşam Dersleri, Doğa Bilimleri, Üretken Düşünebilme, Yeryüzü Bilimleri, Astronomi, Kavramlar, Atasözleri, Yolumuzu Aydınlatanlar, Ses çalışmaları, Belirli günler, Konsantrasyon Çalışmaları, Fen ve Doğa Etkinlikleri, Matematik, Mandala Çalışmaları, Sıralama, Problem Çözme, Duygusal Algı ve Fark Bulma gibi onları geliştiren, düşündüren ve eğlendiren etkinlikler hazırlanmıştır.
Ülkemizi, sosyal, bilimsel ve ekonomik açıdan zirveye taşıyan karakteri sağlam bireyler yetiştirmek dileğiyle.

Hazırlayanlar:
AYŞEGÜL SÜRÜM LALE SÜPHANDAĞI
Diğer Özellikler
Stok KoduKarakterim Gelişiyor Eğitim Seti 5 Yaş
MarkaUysal Yayınevi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9789752622036
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.