Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Kapaklı Yasin kitabı Allah Lafızlı isimli 128 sayfa 13x17 cm

Fiyat:
75,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
45,00 TL
Kazancınız 30,00 TL
Havale / EFT:
43,20 TL
8,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
3

Kapaklı Yasin kitabı Allah Lafızlı isimli 128 sayfa 13x17 cm

Makrepli Kapaklı Yasin kitabı 128 sayfa Çanta boy 13x17 cm Elmalılı M. Hamdi Yazır mealli Türkçe okunuşlu Fihris kesimli
isim plaketi ve püsküllü kitap ayıracı hediyeli


Plaka İsim yazı bilgisini SİPARİŞ NOTU, YAZI BİLGİSİ kısmına bire bir yazınız.

         Makrepli (Kapaklı mıknatıslı) kişiye Özel isim plaket baskılı, sert ciltli çanta boy yasin kitaplı.

Makrep: Ön kapağı örten, Sayfaları koruyarak kitabın zarar görmesini sağlayan, yarım kapaktır.
Mevlid, sünnet, vefat, 40 mevlidi, nikah veya özel günlerinizde, özel olarak üretilen bu Yasin Kitabını misafirlerinize hediyelik olarak dağıtabilirsiniz. 13X17 cm ölçülerindeki bu Yasin kitabı suni deri sert cilt kapağı sayesinde kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.
      Eski yazma eserlerin günümüze kadar muhafaza edilmesine büyük katkı sağlamış olan kitap ciltlerinde Makrep (ek kapak) özelliğini sizler için bu yasin kitabında kullandık. Makrep özelliğine ek olarak kullanım kolaylığı sağlaması için mıknatıs kilit sistemi ile bu Yasin Kitabını çok daha kolay muhafaza edebileceksiniz.
Yasin Kitabının ön yüzüne 2,5 X 5 cm ebadında metal plaka üzerine istediğiniz isim, tarih ve yazıları yazdırabilirisiniz. Kitabın kenarları altın renkli metalle köşe demiri ile süslenerek, hem dekoratif bir görünüm elde edilmiş hem de uzun süreli kullanıma uygun hale getirilmiştir.

  1. Suni deri  Özel cilt Kaplamalı Sert Kapak Çanta Boy (13x17cm) Özel İsimli Yasin Kitabı

       - Mınatıs  Kilit Sistemi
       - İri Yazılı, Kolay Okunabilen Arapça Bilgisayar Hatlı
       - Türkçe okunuşlu
       - Elmalı Hamdi Yazır Mealli
       - Fihris Kesimli
        - Köşe Demir Korumalı
      - Kaliteli, Fihrist Kesimli Yasin Kitabı 216 sayfa

Not-1: Bu Yasin kitabı sipariş üzerine özel olarak yapıldığı için 3 günlük üretim süreci vardır. Sipariş verirken 3 günlük süreyi dikkate alınız.

Not-2: Kişiye Özel Baskılı Ürünlerde Kapıda Ödemeli olarak sipariş almamaktayız.  Lütfen bu ürünü sipariş verirken     HAVALE ya da KREDİ KARTI ile Ödeme yapınız.

Not-3:
İsim yazı bilgisini SİPARİŞ NOTU, YAZI BİLGİSİ kısmına bire bir yazınız.

Yasin kitapları, içerisinde Kuran’ın Kalbi olarak nitelenen Yasin suresini ve çeşitli faziletli şifalı duaları barındıran eserlerdir. Yasin suresi, adını giriş kısmındaki ya, sin kelimelerinden alır. Bunlar  Ey insanoğlu!  anlamına gelmektedir. Yasin suresi okumanın faydaları, çeşitli hadislerde defalarca vurgulanmıştır. Bu nedenle, her müminin evinde birer Yasin kitabı bulabilmek mümkündür. Aynı nedenle, Yasin kitapları mevlüt hediyelikleri arasındadır. Mevlütlerin bitiminde Yasin kitabı dağıtmak, en bilinen adetlerimizden biri halini almıştır. 

Bu Eserin İçerisindeki  Sure ve Dualar

Kuran-ı Kerim Okumaya Başlarken Okunacak Dua

Elif Lam Mim
Yasin Suresi
Mülk Suresi
Nebe Suresi
Vakia Suresi
Cuma Suresi
Fetih Suresi
Amenerrasulü
Ayet'el Kürsi
Şehidallahü
İnşirah Suresi
Asr Suresi
Hümeze Suresi
Fil Suresi
Kureyş Suresi
Maun Suresi
Kevser Suresi
Kafirun Suresi
Nasr Suresi
Tebbet Suresi
İhlas Suresi
Felak Suresi
Nas Suresi
Yasin Duası
Salt-ı Tefriciye
Salat-ı Munciye
Bağışlama duası

Diğer Özellikler
Stok KoduKapaklı Allah Lafızlı
MarkaMerve Kitabevi
Stok DurumuVar

Altarnatif Ürünler

Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.