• Tüm Kategoriler
  • Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm

   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm
   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm
   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm
   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm
   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm
   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Fiyat:
   25,00 TL
   İndirimli Fiyat (%50) :
   12,50 TL
   Kazancınız 12,50 TL
   Havale / EFT:
   12,25 TL
   12.50 www.hesaplikitap.com
   2,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   3

   Kapaklı Kadife Yasin kitabı 216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlı Çanta boy 13x17cm

   Makrepli Kapaklı Yasin kitabı
   216 sayfa Elif Vav lı Kapsamlıyasin kitabı
   Çanta boy 13x17 cm
   Elmalılı M. Hamdi yazır mealli Türkçe okunuşlu
   isim plaketi ve püsküllü kitap ayıracı hediyeli


   Plaka İsim yazı bilgisini SİPARİŞ NOTU, YAZI BİLGİSİ kısmına bire bir yazınız.
            Makrepli kişiye Özel iİsim plaket baskılı, sert ciltli çanta boy yasin kitaplı.
   Makrep: Ön kapağı örten, Sayfaları koruyarak kitabın zarar görmesini önleyen, yarım kapaktır.
   Mevlid, sünnet, vefat, 40 mevlidi, nikah veya özel günlerinizde özel olarak üretilen bu Yasin Kitabı nı misafirlerinize hediyelik olarak dağıtabilirsiniz. 13X17 cm ölçülerindeki bu Yasin kitabı özel lüks kadife kumaşı ve sert cilt kapağı sayesinde kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.
         Eski yazma eserlerin günümüze kadar muhafaza edilmesine büyük katkı sağlamış olan kitap ciltlerinde Makrep (ek kapak) özelliğini sizler için bu yasin kitabında kullandık. 
   Yasin Kitabının ön yüzüne 2,5 X 5 cm ebadında metal plaka üzerine istediğiniz isim, tarih ve yazıları yazdırabilirisiniz. Kitabın kenarları altın renkli metalle köşe demiri ile süslenerek, hem dekoratif bir görünüm elde edilmiş hem de uzun süreli kullanıma uygun hale getirilmiştir.
          - İri Yazılı, Kolay Okunabilen Arapça Bilgisayar Hatlı
          - Türkçe okunuşlu
          - Elmalı Hamdi Yazır Mealli
          - Fihrist Kesimli
           - Köşe Demir Korumalı
         - Kaliteli, Fihrist Kesimli Yasin Kitabı 176 sayfa
      2-  Püsküllü Kitap Ayracı

   Not-1: Bu Yasin kitabı sipariş üzerine özel olarak yapıldığı için 3 günlük üretim süreci vardır. Sipariş verirken 3 günlük süreyi dikkate alınız.

   Not-2: Kişiye Özel Baskılı Ürünlerde Kapıda Ödemeli olarak sipariş almamaktayız.  Lütfen bu ürünü sipariş verirken     HAVALE ya da KREDİ KARTI ile Ödeme yapınız.

   Not-3: İsim yazı bilgisini SİPARİŞ NOTU, YAZI BİLGİSİ kısmına bire bir yazınız.

   Yasin kitapları, içerisinde Kuran’ın Kalbi olarak nitelenen Yasin suresini ve çeşitli faziletli şifalı duaları barındıran eserlerdir. Yasin suresi, adını giriş kısmındaki ya, sin kelimelerinden alır. Bunlar  Ey insanoğlu!  anlamına gelmektedir. Yasin suresi okumanın faydaları, çeşitli hadislerde defalarca vurgulanmıştır. Bu nedenle, her müminin evinde birer Yasin kitabı bulabilmek mümkündür. Aynı nedenle, Yasin kitapları mevlüt hediyelikleri arasındadır. Mevlütlerin bitiminde Yasin kitabı dağıtmak, en bilinen adetlerimizden biri halini almıştır. 
   İçindekiler
    
   Adiyat suresi, Alak suresi, Amener rasulu, Amentü, Asr suresi, Ayet el kürsi, Bağışlanma duası, Bal Tefsiri, Beyyine suresi, borçtan kurtulma duası, Cuma suresi, Çoçuğu doğana yapılacak dua, Duha Suresi, Duhan Suresi, Elbise giyerken okunacak dua, Elif lan mim, 54 farz, 52. gece duası, Esmaül Hüsna, Eyüp sultan, Ezandan sonra okunacak dua, Felak suresi, Fetih suresi, Fil suresi, Geçim darlığından şikayet edenler için, Hasta ziyaretinde okunacak dua, Hatim duası, Hümeze suresi, Hüvallahüllezi, Kabir duası, ihlas suresi, Kafirun suresi, Karia suresi, Kehf suresi, Kıyamet suresi, Kunut Duaları, Kureş suresi, Maun suresi, Mübin suresi, Namaz duaları, Nikah duası, 32 Farz, Rahman suresi, Salaten Tüncina, Salatı Tefriciye, Secde suresi, Sekine duası, Surhubad duası, Şifa ayetleri, Tebbet suresi, Tecdid i iman duası, Tekasur suresi, Tin suresi, Üç aylara girerken okunacak dua, Vaka suresi, Yasın suresi, yedi ayetler, Yemek duası, Yolculuk duası, Zilzal suresi

   Yazı Örnekleri

   -Amine Doğan'ın Mevlid Hediyesi 05.08.2019
   -Rabia Doğan'ın Diş Hediyesi 02.06.2015
   -Belinay Şanver'in Doğum Hediyesi 10.05.2014
   - Rania Nur 4 Yaş Günü Hediyesi 10.06.2019
   - İyi ki Doğdun Gül Tanem 22.05.2019
   - Ömer'in Damat Kınası
   - Seda & Kerem'in Söz Hediyesi 12.12.2018
   - Sinem & Kenan Nişan Hediyesi 01.01.2019
   -Kerem & Aslı Nikah Hediyesi 10.02.2019
   -Nihat'ın Bebek Mevlüdü Hatırası
   -Ömer'in Damat Kınası
   -Ali Erol Sünnet Mevlidi
   -Alize & Anıl Düğün Hatırası
   -Güneş & İbrahim Nişan Hatırası
   - Süleyman Umre Hatırası
   -Kaan Hac Hatırası
   -Yarkın'ın Asker Kınası
   -Fatih'in Doğum Günü Hatırası
   -Ebru Albayrak Ölüm - Cenaze Mevlüdü
   -Fulya & Fırat Söz Hatırası
   -Nazan Diş Buğdayı
   -Merhume Pakize Ermiş'in Ruhuna el-Fatiha 10.06.2018
   -Kabrin Nur, Mekanın Cennet Olsun. Merhum Mehmet Doğan'ın Ruhuna el-Fatiha 13.08.1999

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduKapaklı Kadife Çanta boy
   MarkaMerve Kitabevi
   Stok DurumuVar

   Altarnatif Ürünler

   Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

   Mevlüt Hediyeleri

   Mevlütler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
   Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
   Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
   Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlütler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
   www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.


   yasin kitabı hediyelik, yasin kitabı bağışlama duası, yasin kitabı bebek mevlüdü, yasin kitabı büyük, yasin kitabı cenaze, yasin kitabı elmalı hamdi, toptan yasin kitabı fiyatları, yasin kitab, yasin kitabı mevlüt, yasin kitabı mevlüt için, yasin kitabı orta boy, hediyelik yasin kitabı, mevlüt hediyesi yasin, mevlüt hediyesi tesbih, mevluthediyesi, mevlüt hediyesi yasin tesbih, cenaze mevlüt hediyesi, mevlüt dagitmalik hediyeler, mevlüt dagitmalik hediye, mevlüt hediyeleri sepeti, mevlüt hediyesi yasini şerif, mevlüt hediyeleri toptan, vefat mevlüt hediyesi, mevlitte ne hediye verilir, isimli kadife Yasin, kadife yasin kitabı ve tesbih, kadife yasin kitabı toptan satış, kadife yasin kitabı toptan, kadife yasin kitabı en ucuz, kadife yasin kitabı fiyatı, yasin kitabı kadife, kadife kaplı yasin kitabı çanta boy, bebek mevlüdü kadife yasin kitabı, hediyelik kadife yasin kitabı, isme özel kadife Yasin, kadife kaplı yasin kitabı

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.