Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Kadife Yasin Kitapları Toptan Fiyat ve Kaliteli işcilikle
www.hesaplikitap.com

Kadife Yasin Kitabı modelleri özel olarak firmamız tarafından üretilmektedir. Kadife Ciltli Yasin Cüzleri'ne Metal Plaka İsim Baskısı ve Şekilli Pleksi isim baskısı yapılmaktadır. Kadife Yasin Kitabı Modellerini Sitemizde Kadife Yasin kitapları kategorimizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Üstelik Havale, Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı seçeneği ile alabilirsiniz . Kadife Kaplı Yasin Kitabı Fiyatlarımız 2,5 TL den başlayan fiyatlarla www.hesaplikitap.com
Ayrıca özel isim baskılı ve kadife kaplı yasin kitaplarınıda en uygun şekilde sitemizden temin edebilirsiniz. Kadife kaplı yasin toptan fiyat avantajı

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Elmalı Hamdi Yazır Mealli
35,00 TL
17,00 TL
%51,4
Elmalılı M. Hamdi Yazır Mealli
45,00 TL
25,00 TL
%44,4
Elmalı Hamdi Yazır Mealli
55,00 TL
25,00 TL
%54,5
Elmalı M. Hamdi Yazır Mealli
40,00 TL
25,00 TL
%37,5
Elmalı M. Hamdi Yazır Mealli
70,00 TL
36,00 TL
%48,6
Elmalılı M. Hamdi Yazır Mealli
80,00 TL
39,00 TL
%51,3
1. Kalite Elmalı Hamdi Yazır Mealli
95,00 TL
55,00 TL
%42,1
Püsküllü Kitap Ayıracı Hediyemiz
70,00 TL
40,00 TL
%42,9
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Elmalı Hamdi Yazır Mealli
35,00 TL
17,00 TL
%51,4
Elmalı M. Hamdi Yazır Mealli
40,00 TL
25,00 TL
%37,5
Elmalılı M. Hamdi Yazır Mealli
45,00 TL
25,00 TL
%44,4
Elmalılı M. Hamdi Yazır Mealli
80,00 TL
39,00 TL
%51,3
Elmalı M. Hamdi Yazır Mealli
70,00 TL
36,00 TL
%48,6
Mini-Cep-Çanta Boy Seçenekli
40,00 TL
23,00 TL
%42,5
BU ÜRÜN KAPIDA ÖDEMELİ GÖNDERİLMEZ...
5,00 TL
1. Kalite Elmalı Hamdi Yazır Mealli
95,00 TL
55,00 TL
%42,1
ELMALILI M. HAMDİ YAZIR
95,00 TL
55,00 TL
%42,1
Elmalı Hamdi Yazır Mealli
55,00 TL
25,00 TL
%54,5
Elmalı Hamdi Yazır Mealli
35,00 TL
19,00 TL
%45,7
Büyük Boy Kadife Yasin
130,00 TL
80,00 TL
%38,5
10x14 cm 128 sayfa
45,00 TL
24,00 TL
%46,7
Bu kategoride toplam 128 ürün listeleniyor.

Kadife Yasin Kitabı  www.hesaplikitap.com'da

İçerisinde Kuran’ın Kalbi olarak nitelenen Yasin suresini ve çeşitli faziletli ve şifalı dualar bulunan kitapdır. Yasin suresi, ismini giriş kısmındaki (ya, sin) kelimelerinden alır. Anlamı “Ey insanoğlu!” demektir. Yasin suresi okumanın faydaları, çeşitli hadislerde defalarca vurgulanmıştır. Bu nedenle, her müminin evinde birer Yasin kitabı bulabilmek mümkündür. Aynı nedenle, Yasin kitapları mevlüt hediyelikleri arasındadır. Mevlütlerin bitiminde Kadife Yasin kitabı dağıtmak, en bilinen adetlerimizden biri haline gelmiştir. Hediye olarak dağıtılacak kitapların daha kaliteli ve gösterişli basılmasını önemlidir. İsminden de anlaşıla bileceği gibi, bu kitapların özelliği kadife kaplı olmalarıdır. Bu sayede hem renk hem de doku olarak eşsiz bir görünüm kazanırlar. Kadifenin yumuşaklığı ve görüntüsü, onu aynı zamanda mükemmel bir cilt malzemesi yapmaktadır.

Kadife yasin cüzü çeşitlerini, uygun fiyata ve kendi isteğinize uygun tasarımlarla sitemizde bulabilirsiniz. Söz konusu Kur’an-ı Kerim olduğu zaman insanlar hiç olmadığı kadar dikkatli olmaya özen gösteriyor. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi hiç şüphesiz kalitesiz yerlerden yapılacak olan alışverişlerin sonrasında çıkabiliyor.
Sitemizde yer alan kadife yasin cüzü ile insanların akıllarında herhangi bir soru işareti kalmadan istenilen sonuçlar elde edilebiliyor. Şimdilerde pek çok farklı modelde kadife kaplı Yasin cüzlerini incelemek ve bunlar arasından seçim yapmak mümkün hale geldi. Kenarları metalli olan ve 1. sınıf özel işçilikli lüks kadife ile kaplanmış olan kadife kaplı yasin cüzü metal plaka isim yazılı, pleksili isim yazılı  olarak satın alabilirsiniz. Bebe mavisi, pembe, krem, lacivert, bordo, yeşil, siyah, gold, gümüş ve fuşya renkte özel hazırlanmaktadır. Bebek mevlidi, umre hatırası ya da vefat tarihi gibi detaylar Yasin kitabının ön kısmına büyük bir özenle yazılabilmektedir. Böylece gerek bir yere giderken hediye olarak gerekse gelecek olan misafirler için en uygun hediye oldukça kolay bir şekilde bulunmuş olur.
Sizlerin bu istekleri doğrultusunda hazırlanmış olan kadife yasin kitapları da gerek cep boy gerek çanta boy gerekse orta boy olarak satışa sunulmaktadır. Seçilecek olan Yasin kitabıyla alakalı eğer özel isteklerin mutlaka satış esnasında belirtilmesi gerekmektedir. Böylece mümkün olan en kısa süre içerisinde yasin kitabı ile alakalı çalışmalar yapılmaya başlanacaktır. Üstelik bazı siparişlerde hafta için 15:00 öncesinde sipariş verimi tamamlanırsa aynı gün kargoya verilebilmektedir. Böylece özellikle de misafirlere vermek adına kadife kaplı Yasin kitabı sipariş etmek isteyen ancak gecikmelerden ya da istenildiği tarzda hazırlanamamasından çekinen herkes hiçbir sorun yaşamadan isteklerini yerine getirebilecek tarzdaki Yasin kitabını seçerek verebilir. Seçim sonrasında çok kısa bir süre içinde istenilen siparişler hazırlanılacak ve büyük bir özenle paketlenerek adresine teslim edilecektir.
kadife yasin toptan, kadife yasin kaplama, kadife yasini şerif, kadife yasin hediyelik, kadife yasin çanta boy, kadife yasin mevlüt hediyesi, kadife yasin kaplama malzemeleri, kadife yasin set, kadife yasin tesbih seti, kadife yasin kitabı, kadife yasin ankara, kadife yasin almanya, kadife kaplı yasin ankara, ayfa kadife yasin, kadife kaplı yasin kitabı ankara, adana kadife yasin, kadife yasin avrupa, kadife kaplı yasin kitabı almanya, kadife yasin boyutları, kadife yasin büyük, kadife baskılı yasin, kadife bebek yasin, kadife yasin orta boy, kadife kaplı yasin büyük boy, kadife yasin kitabı orta boy, kadife kaplı yasin orta boy, kadife yasin cüzü, kadife ciltli yasin, kadife kaplı yasin cep boy, kadife kaplı yasin kitabı çanta boy, dışı kadife yasin kitabı, kadife kaplı yasin kitabı eminönü, kadife yasin fiyatları, kadife kapli yasin fiyatlari, kadife yasin kitabı fiyatı, kadife kaplı yasin hediyelik, hayrat kadife yasin, kadife yasin i şerif, kadife yasin isimli, kadife yasin imalat, kadife yasin istanbul, kadife ile yasin kaplama nasıl yapılır, kadife kaplı yasin istoç, kadife kaplı yasin isimli, kadife yasin kesesi, kadife yasin kutusu, lacivert kadife yasin, kadife yasin malzemeleri, kadife yasin modelleri, kadife yasin mevlüt, kadife mini yasin, kadife minik yasin, kadife kapli yasin mevlüt sünnet doğum hediyeleri, kadife yasin süsleme malzemeleri, kadife kaplı yasin mor, kadife kaplı yasin modelleri, kadife yasin nasil kaplanir, kadife kaplı yasin kitabı orta boy, kadife kaplı isme özel yasin kitabı, pembe kadife yasin, kadife kapli yasin seti, kadife kaplı yasin süsleme, siyah kadife yasin, kadife kaplı yasin 208 sayfa, kadife yasin şerif, kadife kaplı yasin şerif, kadife yasin tüllü, kadife yasin kitabı toptan, kadife kaplı yasin toptan eminönü, kadife kaplı yasin tesbih, kadife kaplı yasin tesbihli, kadife yasin ucuz, kadife yasin uskudar, kadife kaplı yasin ve tesbih, kadife yasin yapımı, kadife yüzlü yasin
 
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.