• Tüm Kategoriler
  • isim baskılı Yasin Kitabı ve Yasin kitabı Çeşitleri

   İSİM BASKILI YASİN KİTABI
    
   Gelin mevlütü, sünnet mevlüdü, bebek mevlidi, ya da cenaze mevlütlerinde en çok aranan kitaplarımız bu kategorimizde.
   Kişiye özel olarak sipariş üzerine mevlüdlerinizin kusursuzluğu için özenle hazırladığımız ve tamamen istekleriniz doğrultusunda isim ve özel yazılı baskılı Yasin kitaplarımızı buda bulabilirsiniz.
    
    KİŞİYE ÖZEL OLARAK HAZIRLANMASI, GECİKMEYE NEDEN OLUR MU?
    
   www.hesaplikitap.com’da en kaliteli ürünleri ve kitapları sizlere en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, saat 3'e kadar ödemesini yaptığınız ürünleri aynı gün kargolarız. Fakat bazı kişiye özel baskılı ürünlerimiz ekstra işçilik gerektirdiği için, bu ürünlerin hazırlanması biraz fazla zaman gerektirebilir. Her ürünümüzün altında, ürün için ödeme yapıldıktan sonraki kargoya verilme süresi belirtilmiştir.
    
   www.hesaplikitap.com Yasin Kitabı Çesitlerimiz
    
   hesaplikitap.com’da en kaliteli malzemelerden yapılan ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Farklı yayınevleri’nin baskılarını inceleyebilir ve farklı boy ve içerikteki kitaplarımızdan beğendiklerinizi seçip satın alabilirsiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz mevlid setlerinide satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi teslim aldığınızda göreceksiniz ki bu kalitede bu kitaplar piyasada sunulan diğer ürünlere göre çok daha uygun fiyatlı. 
    
   Biz size www.hesaplikitap.com olarak, hangi cüzü satın almak istediğinize karar vermeden önce bazı maddeleri iyice gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.
    
   Özellikle internetten alışveriş yaparken bu noktaya ekstra özen göstermelisiniz, Çoğu siteler daha yüksek meblağlara sayfa sayısı daha az olan kitapları satmaktalar. Kitap kapakları ve yayınevleri sizi yanıltmasın, aynı kitap kapaklarının ya da aynı yayın evinin farklı sayfa kalınlığında Yasin kitapları vardır. Mesala, hesaplikitapta.com’da 80 sayfa lık bir Yasin kitabını 2 TL ye satın alabileceğiniz ürünü, B firmada aynı Yasin’in 64 sayfalık baskısına 2,5 TL ödemek durumunda kalabilirsiniz.
    
   Yasin kitaplarında kullanılan sayfa, baskı çeşitleri, genelde iki ana gruptadır. 1 cisi Şamua kağıda baskı, 2 cisi ikinci Hamur kâğıda baskıdır.
   Şamua kağıda baskılarda sayfa rengi gözü yormayan ve rahatlatan çok açık sarıya çalan bir krem tonundadır, bu da kitapların daha rahat ve uzun süreli okunabilmesini sağlar.
      2. Hamur sayfa baskılarında, kağıtların tonu ise biraz daha farklıdır. Sayfa rengi daha griye çalan bir beyaz tonudur. Bu gruptaki kağıtlar şamua kağıtlara göre daha uygun fiyatlıdır ve kendi içinde kalite açısından alt gruplara ayrılırlar. Sitemizi gezin ve ürünlerimizi diğer internet firmalarının sunduğu ürünlerle karşılaştırın, eminiz sizde farkı göreceksiniz. 

   10.11.2017

   Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

   Mevlüt Hediyeleri

   Mevlütler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
   Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
   Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
   Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlütler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
   www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.


   yasin kitabı hediyelik, yasin kitabı bağışlama duası, yasin kitabı bebek mevlüdü, yasin kitabı büyük, yasin kitabı cenaze, yasin kitabı elmalı hamdi, toptan yasin kitabı fiyatları, yasin kitab, yasin kitabı mevlüt, yasin kitabı mevlüt için, yasin kitabı orta boy, hediyelik yasin kitabı, mevlüt hediyesi yasin, mevlüt hediyesi tesbih, mevluthediyesi, mevlüt hediyesi yasin tesbih, cenaze mevlüt hediyesi, mevlüt dagitmalik hediyeler, mevlüt dagitmalik hediye, mevlüt hediyeleri sepeti, mevlüt hediyesi yasini şerif, mevlüt hediyeleri toptan, vefat mevlüt hediyesi, mevlitte ne hediye verilir, isimli kadife Yasin, kadife yasin kitabı ve tesbih, kadife yasin kitabı toptan satış, kadife yasin kitabı toptan, kadife yasin kitabı en ucuz, kadife yasin kitabı fiyatı, yasin kitabı kadife, kadife kaplı yasin kitabı çanta boy, bebek mevlüdü kadife yasin kitabı, hediyelik kadife yasin kitabı, isme özel kadife Yasin, kadife kaplı yasin kitabı

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.