Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

www.hesaplikitap.com , Türkiye'nin en hesaplı kitapçısı,'Merve Kitabevi' tarafından 2009 yılında kurulmuştur.hesaplikitap kurulduğu günden bugüne 2.000.000'dan fazla kitabı okuyucularıyla buluşturmuştur. 

Misyonumuz...
www.hesaplikitap.com , internet üzerinden yapılan kitap satışına yön vermeyi ve sektöre ivme kazandırmayı kendine misyon edinmiştir. 

Vizyonumuz...
www.hesaplikitap.com, şartlar ne kadar değişirse değişsin kitap veya kitapla ilgisiz başka ürünler satmadan sadece basılı kitap satmayı kendine vizyon edinmiştir. 

Hesaplikitap ,  İstanbul Üsküdar Merkez 'de.  Merve Kitabevi Perakende Kitap Satış Mağazasında konumlandırılmıştır.Böylelikle sitemiz Merve Kitabevi'nin güçlü stok yapısına kolayca erişebilmekte ve çok daha hızlı hizmet verebilmektedir. 

Merve Kitabevi  Merkez Binasında 100.000.'e yakın ürün stoğu bulunmaktadır.

Merve Kitabevi  Türkiye'de mevlüt ve cemiyet hediyelikleri Hususunda Uzmanlaşmış kadrosu ile yurt içi ve yurt dışına hızılı hizmet vermektedir..

www.hesaplikitap.com kişiye özel yasin kitapları,isim bakılı yasinler,mevlüd için özel hediyelik yasinler,tesbih,seccade ve tüm mevlid hediyeleri çeşidiyle alanında en büyük stok yapısına sahiptir. www.hesaplikitap.com fiziksel mağazası Merve Kitabevi'nde 100.000 den fazla ürün çeşidini stoğunda bulundurmaktadır..
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.