Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Fütuhat-ı Mekkiyye Zübdesi, Muhyiddin İbn Arabi 

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Fütuhat-ı Mekkiyye Zübdesi (Tasavvuf 029)
Muhyiddin İbn Arabi 
PAMUK YAYINCILIK 

"Suyu, asıl kaynağından içmekle, onu değiştiren şeylerden geçtikten sonra akarsudan içmek arasında büyük fark vardır. Çünkü o su; tatlı, acı, iyi ve kötü yerlerden akmaktadır. Diğer türlü, risklere katlanmak zorunda kalırsın. Eğer sen bizzat hayatın kaynağı olan suyun kaynağından içtiysen, artık ölmezsin. İlmin, marifetin ve vakfın da, cismin ve ruhun da aklın ve kalbin de ölmez. Ancak bir hayattan ölümsüz bir hayata intikal etmiş olursun. İlim seni marifete, marifet de asıl durağına, o vakfe de tevhide ve Yüce Allah'ın yakınlığına götürür. Amma eğer ilmin kaynağından değil de, akıntısından içersen, ilmin fesada, bozukluğa uğrar ve seni cehalete sürükler. Eğer marifetin akıntısından içersen, o zaman marifet bozukluğa, fesada uğrar ve seni gerisin geriye ilme götürür.

Bu kitapta ise, hayat kaynağının bizzat kendisi toplanmıştır. Bu itibarla kim bundan içecek olursa, ebediyen susamaz, ebediyen ölmez ve hiçbir zaman dalalete düşmez."
devamını oku

   
Derleyici:    Arif Pamuk
Yayın Tarihi    2011-03-01
ISBN    6058819566
Baskı Sayısı    1. Baskı
Dil    TÜRKÇE
Sayfa Sayısı    536
Cilt Tipi    Karton Kapak
Kağıt Cinsi    Kitap Kağıdı
Diğer Özellikler
Stok KoduFütuhat-ı Mekkiye İbn Arabi 
MarkaPamuk Yayınları
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
6058819566
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.