Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Eğlenerek Öğreniyorum Eğitim Seti 3-4 Yaş 6 Kitap

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Eğlenerek Öğreniyorum Eğitim Seti 3-4 Yaş

6 Kitap 

Yazar : mürşide uysal, Lale Süphandağı
 Yayıncı : Uysal Yayınevi

Barkod    : 9789752622029
Yayın Tarihi    : 2018-09-27
Yayın Dili    : Türkçe
Baskı Sayısı    : 2.Baskı
Sayfa Sayısı    : 192
Kapak    : Karton
Kağıt    : 1.Hamur
Boyut    : 19,5 X 27,5 cm
Basım Yeri    : istanbul

Okul Öncesi Eğitim Seti, 3-4 yaş.

Eğlenerek Öğreniyorum Eğitim Seti, Çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını desteklemektedir.

* Çizgi çalışmaları * Deney sayfaları * Sayılarla eğleniyorum

* Sanat etkinlikleri * Türkçe dil etkinlikleri * Çıkartma ve kesme çalışmaları

* Tekerleme ve şarkılar * Boyama çalışmaları

Bu set, 32 sayfalık 6 kitaptır.

SET İLE VERİLEN HEDİYE

*Katılımcı Belgesi*

Değerli Öğretmenler, Kıymetli Anne-Babalar,
Sistemli eğitimin ilk aşaması olan okul öncesi eğitimle çocuklarımıza verilebilecek beceri ve kazanımlar çok önemlidir.
EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORUM EĞİTİM SETİ, çocukları öğrenmeye motive etmek, öz güven oluşturmak, iletişim becerilerini
geliştirmek ve gelecek akademik hayatlarında başarı ile öne çıkmalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORUM Eğitim setinde 36- 48 aylık çocukların, psikomotor alanlarını, dil gelişimlerini, sosyal duygusal
alanlarını ve öz bakım becerilerini geliştirecek etkinliklere yer verilmiştir. Bu etkinlikler uygulanırken her çocuğun bireysel farklılıkları göz önünde bulundurulmuştur.
Eğitim setimizde yer alan çıkartma ve kesme çalışmaları ile çocukların etkin katılımı sağlanmaya çalışılmıştır.
EĞLENİRKEN ÖĞRENİYORUM Eğitim seti, okul öncesi eğitiminin temel ilkeleri ve MEBin yeni programındaki amaç ve kazanımları dikkate alınarak hazırlanmıştır.
EĞLENEREK ÖĞRENİYORUM EĞİTİM SETİNİN, ÇOCUKLARIMIZA, FAYDALI OLMASI DİLEĞİYLE.


 
Diğer Özellikler
Stok KoduEğlenerek Öğreniyorum Eğitim Seti 3-4 Yaş
MarkaUysal Yayınevi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
9789752622029
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.