Yasin Kitabı-Mevlüt Hediyesi-Kadife Yasin Kitabı-Toptan Yasin Kitabı-Bebek Mevlüdü-Hac Umre Hediyesi-Kişiye Özel Yasin Kitabı-Vefat Mevlüdü hediyesi-Dini Sunumluklar-isimli kadife Yasin Kitabı

Dinimi Öğreniyorum Okul Öncesi Hazırlık Seti 10 Kitap

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Dinimi Öğreniyorum - Okul Öncesi Hazırlık Seti  10 Kitap

Ürün Açıklaması

1- Boyamalı etkinlikli Elifba, Harfler, Alıştırmalar, yazı çalışması, namaz Sureleri,
64 sayfa renkli resimli ebatı, 21 X 29,7

2- Dinimi Öğreniyorum akaid hikaye ve şiirlerle, imanın altı şartını hikaye ve şiirlerin akıcı diliyle öğreniyoruz,
16 sayfa renkli resimli, ebatı 21 X 29,7

3- Hikaye ve şiirlerle Kişisel gelişim Ahlak, müslüman çocuğun sabah yataktan kalkıp akşam yatağına
dönünceye kadar yapması gereken ahlak kuralları 50 sayfa renkli resimli, ebatı 21 X 29,7

4- Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) hayatı, Peygamberimizin doğumu, çocukluğu, Gençliği,
evliliği, peygamberliği, Hulefai raşidin, Aşerei Mübeşşere, Örnek davranışları, 32 sayfa renkli resimli,
ebatı 21 X 29,7 

5- Dinimi öğreniyorum Fıkıh, Kelimei şehadet, Namaz, Oruç, Zekat, Hac, Abdest,
Teyemmüm, Namazın farzları, sünnetleri, Fıkıh terimler, 32 sayfa renkli resimli,
ebatı 21 X 29,7

6- Neşeli Çizgiler Çizgi çalışması, 24 sayfa renkli resimli,
ebatı 21 X 29,7

7- Harfleri Tanıyalım, Harflerin Yazılışları Alıştırmalar,
32 sayfa renkli resimli

8- Arapça öğreniyorum, kelimeler, kavramlar, sayılar, diyaloglar, şekiller, renkler, yiyecekler, kıyafetler,
24 sayfa renkli resimli, ebatı 21 X 29,7 

9- Neşeli matematik, Çıkarma, toplama, çarpma, alıştırma, bölme, oynama,
32 sayfa renkli resimli, ebatı 21 X 29,7

10 - Etkinlik kes yapıştır boya 40 sayfa renkli resimli,
ebatı 21 X 29,7
Diğer Özellikler
Stok KoduDinimi Öğreniyorum set
MarkaMerve Kitabevi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

Mevlüt Hediyeleri

Mevlüdler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlidler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

yasin kitabı, bebek mevlüdü hediyesi, kadife Yasin kitabı, toptan Yasin kitabı, taptan yasin kitabı, kişiye özel yasin, isimli yasin kitabı, isimli çikolata, toptan kadife yasin

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.