• Tüm Kategoriler
  • Büyük Dua Risalesi

   Büyük Dua Risalesi (Sert Kapak)
   Nuh Yayınları
       
   Açıklama Taksit Seçenekleri Yorumlar
   Ey Muhammed de ki: ?Eğer duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin ki!
   (Furkan Suresi, 77)
   ?Rabbimiz!
   Biz, ?Rabbinize iman edin' diye imana çağıran bir davetçi işittik, hemen iman ettik.
   Rabbimiz!
   Günahlarımızı bağışla, kötülüklerimizi ört, bizim ruhumuzu iyilerle beraber al.
   Rabbimiz!
   Bize peygamberlerin aracılığıyla va'dettiklerini ver, kıyamet günü bizi rezil etme.
   Muhakkak Sen verdiğin sözden dönmezsin"
   (Ali-İmran, 193-194)
   Nuh Yayınları'ndan dev hizmet!!
   Duanın sırrına vakıf olabileceğiniz, dua üzerine yapılmış en kapsamlı ve en güzel eser: 
   Mecmuatül Ahzab ?Büyük Dua Risalesi"
   Altın yaldızlı özel kapağı, baştan sona renkli, lüks kağıt, 450 sayfa..
   Dualar Arapça yazılışlı, Türkçe okuyuşlu ve mealli..
   Peygamber Efendimizin ve bütün Peygamberlerin hem Kur'an-ı Kerim hem de İslami Kaynakları'ndaki bütün duaları da ?Büyük Dua Risalesi"nde.
   Duanın zırhıyla korunmak ve hayatımızın her anında duanın gücünden faydalanmak için bu eşsiz Dua hazinesi..
   1000'e yakın duanın içinde bulunduğu Mecmuatül Ahzab ?Büyük Dua Risalesi"
   ?Ey Rabbimiz, bizden kabul buyur, hiç şüphesiz işiten Sensin, bilen Sensin. 
   Ey bizim Rabbimiz, bizi yalnız Senin için boyun eğen Müslümanlar kıl, soyumuzdan yalnız senin için boyun eğen Müslüman bir ümmet meydana getir ve bize ibadetlerimizin usullerini göster, tevbemize rahmetle bakıver.
   Hiç şüphesiz tevbeleri çokça kabul eden ve rahmeti bol olansın."
   (Bakara, 127-128)
   5 yıllık titiz bir çalışmayla hazırlanan Büyük Dua Risalemizi alınca ve içindeki sırlı duaları okudukça Allah'ın izniyle ev hayatınızda ve işinizde huzur bulup dertlerinizden kurtulacaksınız..
   Dünyevi dertler ve tasalardan kurtulmak için sık sık okuyacağınız bütün dualar da bu eşsiz Dua Hazinesinde..
   * Hz. Adem'den Efendimiz (as) ye kadar tüm peygamberlerin Kur'an-ı Kerim ve İslami kaynaklardaki duaları
   * 4 büyük halife ve İslam alimlerinin duası
   * Bütün Hastalıklara Şifa olacak dua
   * Namaz duaları
   * Kıymetli gün ve aylardaki dualar
   * Rızık bolluğu için dualar
   * Dua nasıl yapılır?
   * ?Bana dua edin size icabet edeyim" diye buyuran yüce Yaradan'a adabıyla dua etmek için neler yapmalıyız!
   * Duanın kabulündeki şartlar
   * Kabul olmayan dua var mıdır?
   Dua konusunda yapılmış en kapsamlı eser.
   Her kim darda ve sıkıntıda olduğunda Hz. Yunus'un duası ile Allah'a salih bir kalp ile yakarırsa inşallah Allah da onun tüm sıkıntılarını giderir:
   ?Senden başka hiçbir ilah yoktur, sen bütün noksanlıklardan münezzehsin, muhakkak ki ben nefsime zulm edenlerden oldum."
   (Enbiya Suresi, 87)
   ?Bunun üzerine duasına icabet ettik ve onu üzüntüden kurtardık. İşte Biz, iman edenleri böyle kurtarırız."
   (Enbiya Suresi, 88)
   Allah (cc) Hz. Yunus'un duasını kabul ettiği gibi bu yolu takip eden bütün mü'minlerin de duasını kabul edeceğini vaad ediyor..
   Bu eşsiz Büyük Dua Risalesi ile de hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz ?dua"yı adabıyla nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz..

   Stok Kodu    :    9786055385248
   Boyut    :    170-240
   Sayfa Sayısı    :    450
   Baskı    :    1
   Basım Tarihi    :    2015-03
   Kapak Türü    :    Karton
   Kağıt Türü    :    Şamua
   Dili    :    Türkçe
   Diğer Özellikler
   Stok KoduBüyük Dua Risalesi
   MarkaNUH YAYINLARI
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Anasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları l Kız Bebek Mevlüdü l Erkek Bebek Mevlüdü

   Mevlüt Hediyeleri

   Mevlütler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecektir. Sitemiz, www.hesaplikitap.com  mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu güzel etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.
   Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.
   Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları, 99 taneli gül kokulu tesbih, seccade, takke, yazma, tül kese, lokumn kutusu, resimli ayatli magnet ve bir çok altarnatif hediye ler mevcuttur.
   Sitemiz, www.hesaplikitap.com Müslüman mümin kardeşlerimize her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlütler için özel olarak hazırladığımız bu setlerde, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır.
   www.hesaplikitap.com sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamda satışa çıkardığımız hediye setleri, uygun fiyatlar uygulayacağız. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran sitemiz, kredi kartı, EFT ve kapıda ödeme kolaylığıda sunmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.


   yasin kitabı hediyelik, yasin kitabı bağışlama duası, yasin kitabı bebek mevlüdü, yasin kitabı büyük, yasin kitabı cenaze, yasin kitabı elmalı hamdi, toptan yasin kitabı fiyatları, yasin kitab, yasin kitabı mevlüt, yasin kitabı mevlüt için, yasin kitabı orta boy, hediyelik yasin kitabı, mevlüt hediyesi yasin, mevlüt hediyesi tesbih, mevluthediyesi, mevlüt hediyesi yasin tesbih, cenaze mevlüt hediyesi, mevlüt dagitmalik hediyeler, mevlüt dagitmalik hediye, mevlüt hediyeleri sepeti, mevlüt hediyesi yasini şerif, mevlüt hediyeleri toptan, vefat mevlüt hediyesi, mevlitte ne hediye verilir, isimli kadife Yasin, kadife yasin kitabı ve tesbih, kadife yasin kitabı toptan satış, kadife yasin kitabı toptan, kadife yasin kitabı en ucuz, kadife yasin kitabı fiyatı, yasin kitabı kadife, kadife kaplı yasin kitabı çanta boy, bebek mevlüdü kadife yasin kitabı, hediyelik kadife yasin kitabı, isme özel kadife Yasin, kadife kaplı yasin kitabı

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.