En hesaplı ve uygun fiyata yasin kitabı, kadife yasin kitabı, mevlid hediyeleri, isim baskılı yasin, mevlüd şekeri
En hesaplı ve uyun yasin cüzleri, yasin kitapları, mevlid hediyelikleri, isim baskılı yasin kitaları, kadife kaplı yasinler her bütceye uygun fiyatlarla bu sitede.
www.hesaplikitap.com
 
SİTEMİZDEN ÜYE OLMADANDA ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ.
Siparişlerinizi Kapıda Nakit Ödeme Olarakta Yapabilirsiniz.

Elf Ba kitabı, Tecvidli, Kuran Kursu Kitabı

Elf Ba kitabı, Tecvidli, Kuran Kursu Kitabı
Elf Ba kitabı, Tecvidli, Kuran Kursu Kitabı
Elf Ba kitabı, Tecvidli, Kuran Kursu Kitabı
Elf Ba kitabı, Tecvidli, Kuran Kursu Kitabı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Fiyat:
7,00 TL
İndirimli Fiyat (%35,7) :
4,50 TL
Kazancınız 2,50 TL
Havale / EFT:
4,41 TL
Elf Ba kitabı, Tecvidli, Kuran Kursu Kitabı 1.0 5 1697 0
4.50 www.hesaplikitap.com
0,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sepete EkleSatın Al
Dil Arapça-Türkçe
Ebad 16,5X23,5 cm
Kod kurs28
Sayfa 80
Yayın Yılı 2012
Yazar Hacı Yusuf Ahmet Mirza - Abdusselam Kartal
 
Kuran Kursu Kitabı 7 farklı bölümden oluşuyor. Bu bölümler: Elif bâ ile Kuran-ı Kerim öğreniyorum, Tecvit öğreniyorum, Namaz duâlarını öğreniyorum, Namaz sûrelerini öğreniyorum, Dini bilgiler öğreniyorum, Abdest almayı öğreniyorum ve Namaz kılmayı öğreniyorum...
Birinci bölüm: Elif bâ ile kuran-ı kerim öğreniyorum; 28 adet harften ve sağdan sola doğru yazılan ve okunan Kur'an-ı Kerim harfleri , kelime, cümle, ayet, sûrelerin de alt kısımlarına öğrenmeye yardımcı olması açısından Türkçe karşılıkları renkli olarak konulmuştur. Kur'an-ı Kerim harflerinin Türkçe karşılığı aşağıdaki oluşturulan özel karakterler sayesinde oluşturuldu. Türkçe okunuş, okurken nasıl okunduğu hakkında şüphe duyduğunuz durumlarda yardımcı olması için konulmuştur.
İkinci Bölüm: Tecvit öğreniyorum, Kur’an-ı Kerimi güzel okumak; tecvit kurallarını bilmek ve uygulamakla mümkündür. Bu bölümde; tecvit ilmindeki kuralların daha kolay anlaşılması ve öğrenilmesi için yepyeni bir yöntemle ele alınmıştır. İlk kez uygulanan bu yöntemle anlaşılması zor ve karışık görünen tecvit kurallarının kolay anlaşılması ve daha pratik öğrenilmesi amaçlanmıştır.
Ücüncü Bölüm: Namaz duâlarını öğreniyorum; Renkli Kelime Meâli ve Türkçe Okunuşlarıyla birlikte Sübhâneke, Ettehiyâtü, Allâhüme Salli, Allâhüme Barik, Rabbena Duâsı, Kunut Duâsı, Kunut-2 Duâsı, Amentü , Ezan, Kamet, Müezzinlik, Salavat ve Tesbihatlar.
Dördüncü Bölüm: Namaz sûrelerini öğreniyorum; Renkli Kelime Meâli ve Türkçe Okunuşlarıyla birlikte Fâtiha Sûresi , Elif Lam Mim , Duhâ, İnşirâh, Tin, Alak, Kadr, Beyyine, Zilzâl, Âdiyât, Karia, Tekâsür, Asr, Hümeze, Fil, Kureyş, Mâûn, Kevser, Kâfirûn, Nasr, Tebbet, İhlâs, Felâk, Nâs, Ayet-el Kürsi ve Şifa Ayetleri.
Beşinci Bölüm: Dini bilgiler öğreniyorum; Bir Müslümanın bilmesi gereken temel dini bilgilerin yer aldığı bölüm. Din Nedir?, Hak Dinler (İlahi Dinler), Batıl Dinler, İman, Kelimei Tevhid, Kelime-İ şehadet, İman Bakımından İnsanlar, İmanın Şartları, Allah’ın Zati Sıfatları, Allah’ın Subuti Sıfatları, 32 Farz, Oruç, Hac, Zekât, Kısaca Hz. Muhammed (S.A.V.)’İn Hayatı ve Sorulu- Cevaplı dini bilgiler.
Altıncı Bölüm: Abdest almayı öğreniyorum; Resimlerle Abdestin Alınışı, Abdestin Farzları, Abdestin Sünnetleri, Abdestin Edebleri, Abdestin Mekruhları, Abdest Almadan Neler Yapamayız?, Abdesti Bozmayan Şeyler, Abdesti Bozan Şeyler, Sargı Ve Yara Üzerine Meshetmek, Gusül Abdesti Nasıl Alınır?, Guslün Farzları, Teyemmüm, Teyemmümün Farzları,
Yedinci Bölüm: Namaz kılmayı öğreniyorum; Erkek-Kadın Resimlerle Namazın Kılınışı, Namazın Çeşitleri |Müezzinlik, Namazı Bozan Şeyler, Namazın Mekruhları, Sabah Namazı , Öğle Namazı , İkindi Namazı, Akşam Namazı, Yatsı Namazı, Vitir Namazı, Cuma Namazı, Teravih Namazı, Kaza Namazı, Bayram Namazı ve Yolcu Namazı
Diğer Özellikler
Stok KoduKK_Kitabı
MarkaYolcu Yayınları
Stok DurumuVar
İzlenme Sayısı1697
Mağazaya Eklenme26.12.2012
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

İLETİŞİMAnasayfa l Müşteri Hizmetleri | Gizlilik Sözleşmesi l Kadife Yasin kitapları l Özel Ciltli Yasin Kitapları
kadife yasin kitabı, kadife yasin, yasin kitabı, mevlüt hediyesi, mevlid hediyeleri, isim baskılı yasin kitabı, özel cilt yasin
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.